• Adrese Teslim Sıfır Araçlar
 • Antalya Öz Nissa Rent A Car
 • Ful Kaskolu Sıfır Araçlar
 • Günlük 49 TL'den başlayan Fiyatlarla
0242 241 21 47 - 0532 324 45 07
7/24
Antalya Havaalanı Rent A Car

 

Antalya Havaalanı Rent A Car Hizmetinde Öz Nissa Farkı

Oto kiralama, bir motorlu aracın bir firma tarafından kısa ya da uzun süreliğine başka firma ya da kişilere geçici olarak tahsis edilmesidir. Araç kiralama işlemi son yıllarda dünya genelinde geniş çapta artış göstermiştir. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de son beş yıl içerisinde araç kiralama sektörü gelişme göstermektedir. Bu gelişmenin getirisi olarak her geçen gün araç kiralama firmalarının sayısı artmaktadır. Bu artış sektörde geniş rekabet ortamını doğurmakta ve fiyat rekabeti oluşturmaktadır.

Bu noktada kiralama işlemini gerçekleştirecek olan kişiler fiyat kıyaslaması yapmakta ve çok daha uygun olan firmaları tercih etmektedirler. Ancak bu sektör seçim aşamasında kesinlikle ekstra dikkatli olunması gereken bir sektördür. Bunun nedeni günlük olarak kiralanmış dahi olsa , aracın bakımlarının tam olması seyir halindeyken hayati tehlikelere yol açabilecek problemler yaratabilmektedir. Bu nedenle normal değerlerin çok çok altında yapılan kiralamalarda son derece dikkatli olmalısınız. Kiralama işlemlerinde kiralama yapan firma ve kiralayan kişi arasında bir sözleşme imzalanmaktadır. Bu sözleşme kapsamında firma da aracı kiralayan kişi de haklarını güvence altına almaktadırlar.

Araç kiralama işlemleri şirketler tarafından genellikle uzun dönemli olarak tercih edilmektedir. Bir çok firma saha çalışmalarında araç kullanmaktadırlar ve bu araçları firmalardan kiralamayı tercih etmektedirler. Bunun nedeni de kiralık olan araçların tüm bakım masraflarının aracı kiralayan firmaya ait olmasıdır. Birden fazla araç için hesap yapıldığında oldukça ekonomik olan kiralama işlemleri kısa süreli olarak da gezi amaçlı, iş amaçlı, turistik amaçlı ziyaretlerde tercih edilmektedir. Şehir dışında turistik amaçlı gelen ziyaretçiler gittikleri şehri doyasıya gezmek şehirde görülmesi gereken yerleri detaylı bir şekilde gezmek, şehrin tüm güzelliklerini keşfetmek için araç kiralamayı tercih etmektedirler. Şehir dışından gelerek araç kiralamak isteyenler genellikle otogarlardan yahut havaalanlarından teslim alınabilen araçları tercih etmektedirler. Bunun nedeni seyahatlerinin başından itibaren rahat ulaşımı sağlamak istemeleridir. • 5
 • Dizel
 • 5
 • 5
 • Klimalı
 • Düz
Temmuz 38 € 37 € 37 € 36 €
Ağustos 38 € 37 € 37 € 36 €


Oto kiralama işlemleri ülkemizde kıyı kesimlerinde çok daha fazla tercih edilen bir yöntemdir. Bunun nedeni özellikle yaz sezonlarında bu bölgelerin geniş turistlik ziyaretler almalarıdır. Oto kiralama sektörünün en çok tercih edildiği kentlerimiz; İstanbul, Ankara , İzmir, Antalya Rent A Car, Kuşadası, Bodrum, Çeşme ilçeleridir. Bu bölgeleri tatil amaçlı yurtiçi ve yurtdışından tercih eden kişiler araç kiralayarak tatillerini çok daha keyifli ve konforlu hale getirmek istemektedirler.

Tüm Antalya Rent A Car İhtiyaçlarınızda Öz Nissa Sizlerle

Antalya ilinde araç kiralama sektörü büyük gelişme göstermektedir. Bunun nedeni az önce bahsettiğimiz gibi özellikle yaz dönemlerinde turistle tarafından şehrin tercih edilmesi, kış aylarında iklim koşullarından dolayı çoğu firmanın toplantı, seminer, kurs gibi faaliyetlerinde Antalya’yı tercih etmektedirler. Öz Nissa olarak Antalya ili ve çevresinde tüm Antalya havaalanı rent a car ihtiyaçlarınızda sizlere kaliteli hizmet vermekteyiz.

Antalya ilinde genellikle tercih edilen tatil beldelerinden olan Kemer , Belek ve Alanya havaalanına oldukça uzak mesafede yer almaktadır. şehri çok iyi bilmeyen kişiler tarafından ulaşımın kendiliğinden sağlanabilmesi oldukça zordur. Bu nedenle havaalanından teslim edilen araçlar turistlere büyük rahatlık sağlamaktadır.

Antalya ili ziyaretlerinizde Antalya rent a car hizmeti arayışlarınızda Öz Nissa olarak sizlere kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktayız. sayfamızda yer alan tüm araçlarımızı online olarak rezervasyon yapabilirsiniz. Aynı zamanda sayfamızda bulunan iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilir alanında uzman ekibimizden bilgi ve yardım alabilirsiniz. Aracınızı rezerve ettirmeden önce mutlaka hangi tarih aralıklarında ihtiyacınız olduğunu belirtmelisiniz. Özellikle yoğun olan yaz sezonlarında araçlarımızın müsaitlik durumu hakkında mutlaka bilgi almanızı tavsiye ederiz.

Antalya havaalanı rent a car hizmetimiz hakkında bilgi vermek gerekirse, öz nissa olarak havaalanından müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Araçlarını Havaalanından teslim almak isteyen müşterilerimiz için uçuşlarının gerçekleşeceği saatlerde teslim etmek üzere araçlarını hazır bir şekilde tutmaktayız. Tatilinizin kusursuz başlaması için elimizden gelen tüm özveriyi göstermekteyiz. Araçlarınızı ilk alışlarınızda havaalanından teslim ettiğimiz gibi aynı zamanda seyahatiniz sonlandığında da gene havaalanında aracınızı teslim alarak yolculuğunuzu keyifli hale gelmesine katkıda bulunuyoruz.Daha fazla alan mı istiyorsunuz? Gerçek anlamda 5 kişilik yer sunan SYMBOL'ün kabinini keşfedin.
 • 4
 • Benzinli
 • 5
 • 5
 • Klimalı
 • Düz
Temmuz 28 € 27 € 27 € 26 €
Ağustos 28 € 27 € 27 € 26 €


Antalya havaalanı rent a car hizmetimizi sizlere sunarken 49TL gibi uygun fiyatlarla başlayan araçlarımızı da sizlere sunmaktayız. Araçlarımızın hepsi kaskolu araçlardır. Tereddüt etmeden güvenle kullanabileceğiniz araçlarımızdan tercihinizi yapabilirsiniz.

Antalya iline yapacağınız ziyaretlerinizde havaalanından konaklayacak olduğunuz oteller bölgesine gitmek son derece zahmetlidir. Şehir merkezine, oteller bölgesine oldukça uzak mesafede olan havaalanından transfer işlemi kişileri zorlamaktadır. Bu nedenle birkaç aktarma yapmak yerine çoğu kişi araç kiralama hizmetini tercih etmektedir. Aynı zamanda şehre gelen turistler il çevresinde bulunan görülmeye değer yerleri rahatlıkla gezebilmek için de Antalya havaalanı rent a car hizmetini tercih etmektedirler. Son yıllarda hemen hemen tüm otellerin her şey dahil adı verilen sistemle hizmet vermesi şehre uzun yollardan gelen turistleri sadece otel içerisinde tutmaktadır. Bu sistem karşısında gelen turistler şehre ait hiçbir yer görmeden ülkelerine ya da şehirlerine geri dönmektedirler.

Antalya Havaalanı Rent a Car Hizmeti İle Şehrin ve Tatilinizi Tadını Çıkarın

Antalya ili ülkemizin en güzel ve en çok gezilecek alana sahip yerlerinden birisidir. Bunun bilincinde olan kişiler otellerine kapanmak yerine şehri ve çevresini doyasıya dolaşmayı tercih etmektedirler. Böylelikle kentte gördükleri tek yer havaalanı ve otel olmaktan çıkmaktadır. Antalya çevresinde gezilmesi ve görülmesi gereken yerlerden bazıları Alanya, Kaş , Side ve Manavgattır. Bu ilçeleri gezebilmek kiralanacak araçlar ile son derece zahmetsiz olduğu gibi aynı zamanda keyifli bir tatili sizlere sunmaktadır. Bu ilçelerde görülmesi gereken bir çok tarihi yer, plaj, şelale gibi doğal güzellikler yer almaktadır. Antalya iline yapacağınız ziyaretlerini daha unutulmaz ve daha keyifli hale getirmek tamamen sizin elinizde.

İlin çevresini gezdiniz ve gördünüz. Daha sonraki uğrama noktalarınızdan bir diğeri de şehrin merkezi olmalıdır. Aracınızla otelinizden çıkıp kolaylıkla gidebileceğiniz şehir merkezinde de görülmesi gereken birçok yer vardır. Örneğin kent meydanı, ışıklar caddesi, Konyaaltı caddesi görmeden gitmemeniz gereken yerlerdir. Bunlar dışında Antalya’nın meşhur kaleiçini de mutlaka gömeniz gerekmektedir.

Tatil için tercih etmiş olduğunuz kentte görülmeye değecek bunun gibi bir çok yer vardır. Sizlerde seyahatinizi çok daha keyifli ve konforlu hale getirebilmek için Antalya havaalanı rent a car hizmetimizden faydalanın ve şehrin tadını çıkarın. Araçlarımızın özelliklerine göz atarken dikkat etmenizi önereceğimiz bir noktada araçlarımızın klimalı olmasıdır. Herkesin bildiği gibi Antalya ili ülkemizin en sıcak kentlerinden birisidir. Ve klimasız araçlarla seyahat etmek keyiften çok eziyete dönüşebilmektedir. Özellikle yaz aylarındaki kiralama hizmetlerimizde klimalı araçlarımız müşterilerimiz tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Böylelikle bunalmadan şehrin keyfini daha ferah bir şekilde çıkartabilirsiniz. • 4
 • Dizel
 • 5
 • 5
 • Klimalı
 • Düz
Temmuz 29 € 28 € 28 € 27 €
Ağustos 30 € 29 € 29 € 28 €


Seyahatlerinizi Kusursuz Hale Getirecek Antalya Havaalanı Rent a Car Hizmetini Sizlere Sunuyoruz

Öz Nissa farkı ile Antalya havaalanı rent a car işlemini yapabilmeniz için bizlerle iletişime geçmeniz ve seyahat tarihinizi bizlere bildirmeniz yeterli. Seçmiş olduğunuz dönemde müsait olan her aracı sizlere uzman kadromuz aracılığıyla sunmaktan mutluluk duyacağız. Seçtiğiniz tarihte tercih ettiğiniz aracımız Antalya havaalanı rent a car hizmetimiz ile uçuş saatinize uygun olarak hazır olarak sizlere sunulacaktır. Uçuşunuzu tamamladığınızda saatlerce beklemek zorunda olmadan aracınızı personellerimizden teslim alabilecek ve otelinize en kısa sürede ulaşabileceksiniz.

Bunun için seyahat tarihiniz belli olduğunda bizlerle iletişime geçmiş olmanız önemlidir. Özellikle yoğun geçen yaz sezonlarında sizlere hizmet verebilmemiz için Antalya havaalanı rent a car hizmetimizi önceden planlamanızı tavsiye ederiz. Antalya ili ve çevresinde tüm araç kiralama ihtiyaçlarınız için Öz Nissarent a car olarak sizlere hizmet vermeye hazırız. Sizlerde keyifli bir tatil ve seyahat geçirmek isterseniz firmamızın hizmetlerinin farkından faydalanabilirsiniz. Güvenilir ve kaliteli hizmet, son model araçlar ile Öz Nissa sizlerle…